Kasetony podświetlane

Kasetony podświetlane Są zbudowane z ram wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu, w których wnętrzach znajdują się elementy oświetleniowe. W większości przypadków są to diody LED, które mają za zadanie podświetlenie umieszczonych na kasetonach grafik reklamowych. Właśnie dzięki temu oświetleniu, Twoja marka zyskuje widoczność nie tylko w pełnym świetle dnia, ale również po zmroku. Nie jest to tylko ozdoba, ale przemyślana strategia marketingowa.

W ramach naszej oferty, oferujemy kompleksową obsługę – od projektowania przez produkcję, aż po montaż. Swoje usługi świadczymy na terenie Gdańska i najbliższych okolic tego miasta.

Kasetony podświetlane
Kasetony podświetlane

Dla kogo jest ta forma reklamy zewnętrznej?

Jest to idealna forma reklamy dla właścicieli firm, którzy pragną, aby ich komunikaty reklamowe były widoczne o każdej porze dnia i w nocy, a także zależy im na prostej formie reklamy zewnętrznej. Kasetony podświetlane świetnie sprawdzają się również w kampaniach reklamowych na dużą skalę.

Niejednokrotnie można je zauważyć na elewacjach wysokich budynków w centrach miast, gdzie przyciągają wzrok zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.